Egypt Stone War

Verdikt
70

Sympatická rychlovka stavící na dobře fungující fyzice a rychlém míření s katapultem. Vyzkoušejte ji, pobaví vás a navíc je zdarma.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Cloud Games
Vydání: 20. ledna 2018
Štítky: browser-gaming, na postřeh, zdarma, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online

Říká vám něco hra jménem Scorched Earth? Pokud ne, vězte, že se jedná o prastarou záležitost ze začátku devadesátých let, ve které měl hráč pod kontrolou úhel a sílu střely svého tanku, a nastavováním těchto parametrů se snažil vystřelit tak, aby zasáhl nepřítele. Egypt Stone War tuto klasiku trochu připomíná, ačkoliv se hraje přeci jen rychleji a akčněji.

Moderním hráčům tak spíš možná připomene jinou pecku nedávné doby, totiž Angry Birds. Vaším úkolem bude natahováním katapultu do různých pozic strefovat nepřátelské mumie dřív, než se to povede jim. Mrtvolám stačí jediný zásah, abyste je přemohli, vy naopak vydržíte dva a k zemi vás pošle až třetí. Letící kameny, které hrozí vás zasáhnout, lze sestřelit ze vzduchu a tím se (alespoň na moment) zachránit.

A to je v podstatě celá hratelnost. Nejde tedy o epický zážitek, u kterého by se daly trávit dlouhé večery a který by vás přinutil zapomenout jít se najíst. Pokud si ale potřebujete ukrátit dlouhou chvíli, Egypt Stone War je povedeným kandidátem. Hraje se dobře, vypadá snesitelně a jednotlivé hry jsou velice rychlé - málokterá zabere déle než několik minut. Nemusíte se tak bát, že byste se u obrazovky zasekli na dlouhé hodiny, pokud nechcete.