Easter Hunt

Verdikt
60

Příjemná velikonoční varianta na pexeso, která pobaví a ukrátí dlouhou chvíli. Žádnou hlubší hratelnost od ní nečekejte, ale svůj účel splňuje dobře.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Cloud Games
Štítky: browser-gaming, zdarma, online hry, hlavolamy, online, logické

Různých tematických her, které vycházejí k příležitostem svátků, najdete přehršel. Vánočních hádanek, skládanek a hříček v prosinci všude vyskakuje jak hub po dešti a je jasné, že ani na Velikonoce to nebude jiné. Kvalita podobných her a miniher je samozřejmě kolísavá, ale občas se najde nějaká, co se hraje příjemně a je fajn s ní trávit čas. To je případ i Easter Hunt.

Konceptuálně se opravdu nejedná o nějakou vaječnou revoluci. K dispozici dostanete herní plochu pokrytou pestrobarevnými kraslicemi. Vaším úkolem bude jako v pexesu spojovat páry stejně malovaných vajec. Rozdílem je to, že všechna vajíčka vidíte hned od začátku, ale ne všechna lze hned spojit. Odstranit totiž jde jen ta, která spolu přímo sousedí, nebo ta, která je možné propojit čarou, aniž by v cestě překáželo jiné vejce.

V prvních úrovních máte k dispozici i několik nápověd a možnost vejce promíchat, když zrovna nevidíte žádný vhodný pár. Pokud se vám podaří spárovat všechny kraslice dřív, než vyprší časový limit, postupujete dále. Obtížnost se samozřejmě zvyšuje - po stranách herní plochy přibývají bariéry, které znemožňují odstraňování vajec "po krajích", časový limit je čím dál tím neúprosnější a ubývají i nápovědy.

Jak už musí být jasné, jedná se o hříčku na pár desítek minut, ale je sympatické, že se hra vlastně ani o nic jiného nesnaží. Hraje se příjemně, neruší nějakou otravnou hudební smyčkou, dobře se na ni dívá - zkrátka povedená velikonoční rychlovka. Hra je zcela zdarma, její zkouška vás tedy bude stát přinejhorším trochu času. Směle do toho.