Duke Nukem II

Verdikt
75

Retro akce, jak má být. V roli blonďatého svalovce na vás čekají desítky úrovní, lesy nástrah, armády nepřátel a spousta zábavy.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDOS Games Online

Další informace

Výrobce: Apogee
Vydání: 3. prosince 1993
Štítky: zdarma, střílečka, plošinovka, staré pecky, online hry, akční, online

Když se něco jednou povede, proč neudělat znovu to samé? To není žádný vzorec, nad kterým bychom se mohli ušklíbat, protože dávno patří minulosti. Naopak, podobný přístup lze pozorovat ve všech kruzích popkultury čím dál tím častěji. Duke Nukem II ukazuje, že se rozhodně nejedná o novinku. První díl se povedl, dobře vydělal, proto přišlo pokračování. Které je úplně stejné. Ale až tak to nevadí, protože je to zkrátka zábava.

Hra nabízí čtyři epizody naplněné plošinovkovým vyžitím. Budete běhat, střílet, skákat, hledat klíče, zabíjet nepřátele a dostávat se na konec úrovně, abyste to všechno v dalším levelu mohli zopakovat. Hratelnost není potřeba zdlouhavě rozebírat, protože je prostě a jednoduše naprosto klasická. Pokud jste v životě hráli alespoň jednu akční hru, budete ihned jako doma.

Akce je zábavná, hra obtížná, jak bylo zvykem, vše je tedy, jak to pamětník očekává. Titul je k dispozici zdarma v prohlížečovém emulátoru, za zkoušku tedy nedáte vůbec nic. Pokud by se obraz zdál trhaný, zkuste několikrát stlačit klávesovou kombinaci ctrl+F12, což zrychlí emulátorové cykly a zážitek bude plynulejší.