Dragon Age: Dreadwolf

Verdikt

Nový teaser připomíná, že se pracuje na pokračování slavné RPG ságy Dragon Age. Vývoj ale bude nejspíš ještě dlouhý, datum vydání zatím oznámeno nebylo.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: BioWare
Štítky: fantasy, rpg

Podobně jako fanoušci sci-fi série Mass Effect slaví 7. listopadu Den N7, nadšencům do série fantasy RPG Dragon Age je vyhrazen 4. prosinec. Studio BioWare se ani tentokrát nevytasilo s plnohodnotným trailerem pro nadcházející Dragon Age: Dreadwolf, místo toho si můžete vychutnat alespoň stylizovaný filmeček o Solasovi, jedné z hratelných postav z Dragon Age: Inquisition a zřejmě i hybateli veškerého dění příštího dílu.

Videem vás provede hlas trpaslíka Varrica, další z hratelných postav, které se poprvé objevily už v Dragon Age 2. „Znal jsem ho jako Solase, přemýšlivého mága posedlého sny, ale kdysi dávno měl jiné jméno – Fen’Harel, Dread Wolf,“ vypráví Varric. „Starodávný elfský bůh lží, anebo odvážný rebel proti útlaku, záleží, které verzi příběhu se rozhodnete věřit. Během posledního souboje s elfskými bohy je Solas uvěznil a vytvořil závoj, který odděluje náš svět od syrové magie. Ale teď chce tenhle závoj strhnout a zničit svět a my jsme ti jediní, kdo ho mohou zastavit.“

Dragon Age: Dreadwolf po čtyřech letech od oznámení stále nemá datum vydání, BioWare se nicméně nedávno pochlubilo dosažením významného milníku – příběhem hry už se dá projít od začátku do konce. I tak má ale tvůrčí tým před sebou a před vydáním pořád spoustu práce.