Destroy All Humans! 2: Reprobed

Verdikt

Lidé už si zase začali trochu moc vyskakovat, a tak jim Crypto bude opět muset ukázat, zač je toho mimozemský loket. Moderní oprášení původně patnáct let staré hry vyjde napřesrok.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

Xbox Series XXbox Series X

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Black Forest Games
Štítky: hd remake, humor, akční

Na akci k 10. výročí vydavatelství THQ Nordic se ukázalo Destroy All Humans! 2: Reprobed, plnokrevný remake hry z roku 2006. Potvrdily se tak předchozí náznaky a úniky, a to jak z traileru na slevovou akci, tak i od oficiálního twitterového účtu PlayStationu, který tuhle předělávku oznámil předčasně.

Studio Black Forest Games, které stálo i za loňským remakem prvního dílu, slibuje lokální kooperaci na rozdělené obrazovce pro dva hráče či nové a vylepšené funkce. Na rozdíl od jedničky Reprobed zřejmě nevyjde na minulé generaci konzolí.

Původní druhý díl Destroy All Humans! se odehrává v roce 1969 a hlavní hrdina Crypto se v něm vydává likvidovat lidstvo či unášet testovací subjekty a agenty KGB na nová místa, konkrétně do Bay City, Albionu, Takošimy, Tungusky a na sovětskou měsíční základnu Solaris. Dvojka od Pandemic Studios vyšla před 15 lety pro první Xbox a PlayStation 2.

Destroy All Humans! 2: Reprobed vyjde v roce 2022 pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S.