Demon Solitaire

Verdikt
30

Zpracování náročnější verze populární hry pasiáns, které ale kvůli jeho odpudivému audiovizuálnímu zpracování nemá příliš cenu hrát - k dispozici jsou příjemnější varianty téhož.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Fupa
Vydání: 8. července 2008
Štítky: karetní, browser-gaming, zdarma, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, logické

Cílem hry je přesunout všechny karty do základny v pravém horním rohu. Na začátku se rozdá 13 karet do odkládacího balíku (levý dolní roh), 4 karty se rozdají na herní plochu (pravý dolní roh) a jedna karta se rozdá do základny. Všechny balíčky v základně musí začínat číslem uvedeném na podkladu. Karty v balících v základně musí mít stejnou barvu a musí být seřazeny vzestupně. Na herní plochu lze dočasně odkládat karty, a to vždy střídavě černá / červená. Je-li herní plocha prázdná, je třeba jí doplnit kartou z odkládacího balíku. Pokud je prázdný odkládací balík, je možné jej doplnit jakoukoliv kartou. Chcete-li otočit novou kartu, klikněte na zásobník v pravém horním rohu. Karty v zásobníku je možno kdykoliv otočit za cenu bodové srážky.

Jedná se o obtížnější variantu pasiáns, která má už principu nižší pravděpodobnost výhry. Nesmíte se tak nechat odradit, pokud se vám hned nepodaří partičku dokončit. Horší už to ale bude s překousnutím spartánského audiovizuálu. Karty jsou pouze naznačeny symboly, hra vypadá dřevně a unyle, zvuky jsou amatérské. Ničemu nepomáhá ani prkenné ovládání, které vás bude nutit všechny karty přesouvat ručně a přesně se trefovat na podklady - automatické odeslání karet na hromádku dvojklikem, jak to bývá běžné, se nekoná. Pokud máte chuť si zahrát pasiáns v této mutaci, nelze než raději doporučit jiné zpracování - například Canfield Solitaire.