Cube Crash

Verdikt
50

Primitivní logická rychlovka, která sice postrádá kvality, jež by vás k ní připoutaly na delší dobu, ale jako chvilkové odreagování - proč ne?

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Gaming Ocean
Vydání: 9. října 2009
Štítky: browser-gaming, zdarma, pro hráče do 18 let, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, logické

Rychlá logická hříčka na postřeh. Pro postup do další úrovně musíte odstranit požadovaný počet kostiček. Čím větší bloky odstraníte, tím vyšší skóre získáváte. Toť vše, nečekejte žádná ozvláštnění či proměny herního konceptu v průběhu hraní. To, co uvidíte na první obrazovce, vystihuje vše, co hra může nabídnout.

Princip je velice jednoduchý, nic nikam nepřesouváte či nebudujete. Herní pole je předpřipraveno na začátku každé úrovně a vašim úkolem je jen klikat na shluky stejné barvy, abyste je odstranili. Pokud odbouráváním cihel vznikne mezera, zaplní jí ostatní bloky, a to je vlastně také jediná hratelnost, kterou hra má. Musíte počítat s tím, kam ostatní bloky spadnou či kam se přesunou a tím tvořit co největší pole stejné barvy, protože jejich následné odstranění přináší nejvyšší bodový zisk. Cube Crash nenabízí nic víc, takže po chvíli začne nudit, ale jako logická rychlovka na zkrácení dlouhé chvíle funguje bez problémů. Efekt vybuchujících cihliček je navíc vcelku uspokojivý, takže si hru klidně zkuste, jen opravdu nečekejte zázraky.