Critter Zapper

Verdikt
50

Tato hmyzí varianta jedné z oblíbených verzí her na téma "spoj tři" nepřekvapí, ale ani neurazí. Fanoušci žánru si ji klidně mohou zkusit.

Další informace

Výrobce: SkillPod Games
Vydání: 21. května 2010
Štítky: spoj tři, zdarma, browser-gaming, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, logické

Sbírejte barevné berušky putující zahradou. Utvořte skupinky minimálně tří berušek stejné barvy a body jsou vaše. Jak je nejspíš zřejmé, hratelnostní revoluce se nekoná, ale jako příjemné a nenáročné odreagování má Critter Zapper šanci na chvíli zabavit.

Skrz malebnou zahradu se vine cestička, po níž pochoduje zástup berušek. Vy jim musíte zamezit, aby se dostaly až k domečku uprostřed zahrady - do řady tak přidáváte další, jakmile jsou alespoň tři broučci stejné barvy u sebe, zmizí. Konceptuálně se tedy jedná o klasickou hru typu "spoj tři". 

Grafika je vcelku snesitelná, zvuky s hudbou téměř úplně absentují. Se zvyšující se úrovní nasadí brouci vyšší stupeň marše a přicházejí rychleji. Také přibývá druhů berušek, aby jejich odstraňování bylo stále obtížnější. Tvar a rozložení cesty se prostřídává, takže se tak rychle neokouká, stejně tak se dočkáte i dvojité ofenzivy, kdy na vás hmyzáci vyrazí ze dvou směrů. V konečném součtu jde o průměrnou hru, která ničím nevyrazí dech, ale ani se o to nesnaží. Nabízí klasickou a známou zábavu v hmyzí formě, a pokud máte podobné hry v oblibě, klidně si ji zkuste.