Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues

Verdikt

Třetí řada Cobra Kai je za dveřmi a s ní i doprovodná hra. Zatněte pěsti, herní Karate Kid dorazí na konci října.

Konzole

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Nintendo SwitchNintendo Switch

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Game Mill Entertainment
Štítky: arkáda, bojová, akční

Pamatujete na Karate Kida z roku 1984? Příběh měl vše – lásku, karate, natírání plotů, vyberte si. A i když pozdější díly šly s kvalitou výrazně dolů a například existence díla The Next Karate Kid s Hillary Swank v hlavní roli ledaskomu (právem) unikala, dá se parafrázovat jistou českou dívčí skupinu a prohlásit, že vzpomínky zůstanou.

Na to ostatně sázejí i vývojáři chystaného titulu Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues. Ti slibují doslova epickou rubačku, v níž Daniel LaRusso a Johnny Lawrence znovu změří síly, nebudou na to však sami.

Celkem dostaneme k dispozici osm hratelných postav s propracovaným soubojovým systémem, komby a ultimátními útoky. Lákavou možností je volba mezi Mijagi-Do Karate a Kobra Kai, příběh tedy budeme moci sledovat z obou stran.

Zajímavým prvkem mají být RPG statistiky a možnost odemknout 40 unikátních skillů a upgradů. To vše v 28 misích odehrávajících se ve slunném Los Angeles. Bonbónkem pro fanoušky je přítomnost původních herců, kteří postavám propůjčí své hlasy.

Hra vyjde na PlayStation 4, Xbox One a Switch 27. října letošního roku.