Chivalry 2

Verdikt

Láká vás prožít líté bitvy s mečem v ruce, s rytířskou přilbicí a s pokřikem na rtech? A ideálně byste u toho ještě neradi přišli k pohmožděninám? Chivalry 2 je jasná volba! Hra vychází v červnu, v březnu se ti, kdo předobjednají, mohou podívat do uzavřené bety.

Počítač

WindowsWindows

Epic Games Store

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox Series XXbox Series X

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Tom Banner Studios
Štítky: středověk, multiplayer, akční

Před dvěma lety studio Torn Banner oznámilo pokračování populární multiplayerové akce Chivalry: Medieval Warfare z roku 2012. Chivalry 2 se už loni dočkalo uzavřených alfatestů a letos mezi 26. až 29. březnem si ho budou v uzavřené betě moct vyzkoušet všichni zájemci, kteří si hru předobjednají.

Chaos na bojištích až pro 64 hráčů budete moct rozpoutat na PC (s roční exkluzivitou na Epic Games Store), PS4, PS5, Xboxu One a Series X|S, a to i napříč platformami v rámci crossplaye.

S nepřáteli se můžete utkat hned v několik herních módech včetně týmového deathmatche i režimu všichni proti všem. Jarní beta má být vůbec největší zátěžovou zkouškou serverů a připravit hráče na vydání plné hry, ke kterému po odkladu z loňského roku dojde 8. června 2021.

Čtveřice tříd z původní hry se rozrostla na 12 podtříd s různými bojovými styly, z nichž si vybere každý – od hybridního vojáka, který dokáže útočit na dálku i na blízko, až po kopiníka, který si protivníky drží daleko od těla. Využívat budete moct i těžkou středověkou obléhací techniku v podobě balist, katapultů, trebuchetů, beranidel, k obraně naopak různé pasti s ostny a podobně.

Spolu s oznámením uzavřené bety spouští Chivalry 2 také předobjednávky pro dvojici edic, přičemž ta dražší speciální obsahuje navíc dvojici brnění, meč se širokou čepelí a sekeru. Ke vstupu do uzavřené bety vám ale stačí jakákoliv předobjednávka digitální edice hry.