Celtic Mahjong

Verdikt
25

Další z nespočetných variant západní verze původně orientální hry s kameny. Tato je nepěkná a nepřehledná, lepších voleb je k mání na každém rohu tucet.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Yougame.com
Vydání: 13. října 2008
Štítky: mahjong, browser-gaming, zdarma, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, logické

Celtic Mahjong se snaží hráče upoutat využitím pohanských a keltských symbolů na kamenech místo tradičních koulí a bambusů. To je ale také jediná věc, co je na hře zvláštní, vše ostatní se propadá do zahnívajících vod podprůměru.

Ačkoliv symboly na kamenech jsou jasně rozlišitelné a tudíž přehledné, nedá se totéž říci o kamenech jako takových. Poznat, který je volný a kde jsou hrany, vyžaduje nadlidské soustředění a ideálně ještě lupu. Hra navíc volné kameny nijak nezvýrazňuje, ani když přes ně přejedete kurzorem myši, jak to bývá obvyklé, takže vaším soupeřem po většinu času nebude odstraňování kamenů, ale zpracování hry.

Hudba zcela chybí, zvuky jsou jak z automatu z osmdesátých let, grafika je nepěkná až odpudivá. Hra nabízí několik úrovní, každá má jiné rozložení kamenů, ale ona příšerná nepřehlednost a vizuální marast bohužel zůstávají jejich společným jmenovatelem. Pokud si chcete na počítači v prohlížeči zahrát mahjong, lepších voleb je opravdu dost a není důvod s Celtic Mahjong ztrácet čas.