CATS: Crash Arena Turbo Stars

Verdikt
85

Zábavná mlátička s propracovaným systémem úpravy vozidel a fungujícím ligovým hraním. Celá hra disponuje příjemnou grafikou.

Mobilní zařízení

AndroidAndroid

Google Play
Stáhnout

iOS (iPhone, iPad)iOS (iPhone, iPad)

App Store
Stáhnout

Další informace

Výrobce: ZeptoLab
Štítky: 2d, bojovka, manažer

Zápasy robotů se líbí snad každému. Koukat se na po zuby ozbrojené stroje, jak se navzájem krájí a provrtávají? To má prostě něco do sebe. A co když za volant jednoho takového monstra usednete sami v roli zlomyslné kočky a rozpáráte stroje svých konkurentů? To je teprve jízda!

CATS: Crash Arena Turbo Stars svým pojetím připomíná klasickou scénu z dětství: Malí kluci staví vlastní závodní káry ze dřeva a papíru a závodí v nich s ostatními borci v ulicích. V CATS tedy nebudete závodit na rychlost, ale budete se předhánět v tom, kdo má vražednější mašinu. Začínáte s malou dřevěnou kůlničkou, které přiděláte čtyři kola a dopředu namontujete nastartovanou motorovku. Pak už se jen pustíte do boje s náhodnými soupeři po vzoru klasických mlátiček – váš stroj je nalevo, soupeřův napravo, nahoře životy každého z vás.

Souboje jsou zcela automatické, jen se díváte a fandíte sami sobě. Vaše vozidlo samo jede směrem k soupeři (pokud jste nezapomněli na kola) a samo do něj zaboří motorovou pilu, rotující sekeru, případně po něm vystřelí raketu nebo laserový paprsek. Zkrátka cokoliv, co si na sebe namontujete.

Úprava vozidel jde opravdu do hloubky. Každé torzo má jinou stabilitu, výdrž a jinde umístěné sloty pro přídavná zařízení. Ta odemykáte v truhlách, které získáváte za vyhrané souboje. Čím více jich vyhrajete v řadě, tím lepší truhly s lepším obsahem vám padají. Časem dokonce přejdete z dřevěných konstrukcí na železné, následované vojenskými, zlatými a uhlíkovými vlákny konče. Jednotlivé části můžete snadno vylepšovat rozebráním jiných nepotřebných částí, které můžete i prodat, dojdou-li vám finance.

Kromě rychlých soubojů můžete bojovat v lize, kde za poražení čtrnácti vybraných soupeřů získáváte medaile. Po uběhnutí určitého času postoupí prvních šest v žebříčku do ligy vyššího stupně. Právě liga nabízí největší porci zábavy. Abyste postoupili dál, musíte porazit většinu soupeřů. Jenže na každý stroj platí jiná taktika a tak musíte svůj výtvor předělávat kvůli různým soupeřům a snažit se je pokořit.

CATS je velice nenápadná soubojová hra nabízející vtipnou moderní grafiku, široké možnosti úpravy strojů a propracovaný systém ligového hraní, který vás zabaví na spoustu hodin.

Platební model: Hra je zcela zdarma. Pokud vás nebaví čekat na otevření beden dvě hodiny, můžete celý proces urychlit shlédnutím reklam nebo zaplacením menšího poplatku klasickými diamanty.