Car Detailing Simulator

Verdikt
80

Simulátory činností, které si člověk úplně běžně nevyzkouší, se těší velké popularitě. Patří mezi ně i novinka, která vás nechá zkusit práci v dílně, která renovuje auta.

Počítač

WindowsWindows

Steam

Další informace

Výrobce: Games Incubator
Vydání: 13. dubna 2022
Štítky: auta, simulace

Novinka Car Detailing Simulator ukazuje, kde má slavná simulace Car Mechanic Simulator své mezery. V tomto případě nebudete měnit olej ani žádné součástky vozu, vaším úkolem je navrátit zašlým autům jejich původní lesk.

Stačí si v obchodě vyhlédnout oprýskaného veterána, koupit ho za pár kaček, pak se pustit do práce a následně prodat se ziskem auto, které vypadá, jako by zrovna sjelo z výrobní linky. Svou dílnu si postupně zkrášlíte a vybavíte novými nástroji, které vám usnadní vaše podnikání.

Auta je potřeba nejprve umýt, takže nanesete speciální pěnu, necháte působit a pak se zbavíte špíny s pomocí vapky. Následně se pokusíte zbavit škrábanců, autu dopřejete nový lak, vyleštíte ho, zkrátka cokoliv, co povede k dokonalému výsledku. Péči si žádá i interiér, takže se připravte třeba na mytí potahů sedaček.

Přestože se tvůrcům nepodařilo zajistit si licence na vozidla, s prvním DLC můžete používat alespoň skutečnou čistící a ochrannou chemii.

Hra Car Detailing Simulator je již dostupná ve své plné verzi, a to pouze na počítačích.