Bulánci

Verdikt

Přestřelky nabroušených polštářů v novém hávu a s novým obsahem? Legendární Bulánci se v létě podívají do předběžného přístupu, datum vydání plné hry zatím neznáme.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Téměř před rokem se s velkým překvapením vrátili legendární Bulánci. Remake české multiplayerové střílečky s polštářky v hlavní roli zamířil na Startovač, kde se mu podařilo od fanoušků vybrat přes 7,3 milionu korun.

S tímto financováním se tvůrci ze studia SleepTeam zavázali dokončit nejen základní hratelnost v podobě PvP střílečky, ale i příběhovou kampaň, editor úrovní, režim battle royale či fotbalovou minihru.

Svým podporovatelům rovněž slíbili nejrůznější odměny v podobě polštářů, cínových figurek, triček či fyzické karetní hry. Zařizování toho všeho se chtě nechtě podepsalo na délce vývoje, která už se nachází za původním plánem.

To znamená, že se slibovaného předběžného přístupu dočkáte o něco později, a to konkrétně během letošního léta. Tehdy se můžete těšit jen na lokální a online multiplayer na počítačích. Kampaň a další platformy včetně těch mobilních s cross-platformním multiplayerem dorazí až s plným vydáním.

V novém videu se můžete podívat, jak budou Bulánci nakonec vypadat. A nutno dodat, že docela dobře. Polštářky se při pobíhání krásně vlní, tráva reaguje na jejich pohyb, z houbového domečku po zásahu z pistole odletují trosky a z kamenného krytu tu a tam vykoukne nebezpečná myška.

Avšak datum vydání plné hry je teď neznámé a pravděpodobně ho neznají ani její tvůrci.