Bugsnax

Verdikt

Jste, co jíte! Bugsnax vyjde zanedlouho a nechá vás pojídat, co si zamanete. Má to ale háček!

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Mac OS XMac OS X

Nedostupné

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Young Horses
Štítky: humor, komedie, adventura

Jedním z titulů, které byly odhaleny na červnovém eventu Sony s názvem Future Revealed, byli i možná trochu neprávem pozapomenutí Bugsnax. Herní verze animovaného filmu Zataženo, občas trakaře vás vezme do světa, který obývají roztodivní tvorové převážně tvoření z nejrůznějších lahodných svačinek. Roztomilý první trailer doplnil také velmi neodbytný hudební podkres od Kero Kero Bonito.

Na hře pracuje studio Young Horses, které v minulosti vytvořilo ztřeštěný simulátor chobotnice přestrojené za tatínka ve hře Octodad: Dadliest Catch. Ani Bugsnax se nebudou brát kdovíjak vážně, smyslem hry je zjistit, co se před naším příchodem stalo na záhadném ostrově Snacktooth a jak vlastně podivní tvorové vznikli.

Čeká nás líčení pastí, fotografování a sbírání jednotlivých exemplářů, spíše než hardcore hratelnost ovšem čekejte humor. Ten přímo čiší i z nového traileru, v němž se představuje ansámbl herců, kteří dostali nelehkou roli propůjčit svůj hlas množství bizarních potvůrek.

Jsou mezi nimi i tací, kteří už v herním světě svůj otisk zanechali, například Yuri Lowenthal, který daboval postavu Matta Millera v sérii Saint's Row, případně Debra Wilson alias Cere Junda ze Star Wars Jedi: Fallen Order.

Bugsnax vycházejí 12. listopadu, a to na PC, MacOS, PS4 a PS5.