Brilliant Blocks

Verdikt
40

Varianta na klasický mustr typu "spoj tři" na chvilku zaujme, ale je příliš chudá na to, aby dokázala nabídnout dlouhodobější zábavu. Jako rychlovka o přestávce v práci však fungovat může.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Glowing Eyes
Vydání: 16. listopadu 2011
Štítky: zdarma, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, logické

Rychlá arkáda, která je ozvláštněná možností skládat cihličky nejenom podle barev, ale i podle jejich čísel. Cílem je odstraňovat cihličky po skupinkách alespoň tří stejné barvy nebo stejného čísla. Spojeny mohou být vodorovoně, svisle i diagonálně. Pokud se hráči podaří dostat cihličky pod bílou linku, získává bonus skóre i času.

Variant na styl "spoj tři" naleznete na internetu více než propadáků Uweho Bolla. Tato se snaží získat vaší pozornost přidáním čísel, ovšem nejedná se o žádný zázrak - stejně tak by mohly bloky mít například dvě barvy. Žádné možnosti číselných sekvencí nebo například početních operací, ke kterým podobný koncept přímo vybízí, se bohužel nekonají. Přidejte ohyzdně zastaralou grafiku, v podstatě nulové ozvučení a výsledkem je hra, se kterou si sice párkrát můžete zkrátit dlouhou chvíli, ale žádné extrémní touhy se k ní vracet nevzbuzuje.