Bright Memory: Infinite

Verdikt

O to víc, že se jedná o práci jednoho jediného vývojáře, což mozek při pohledu na to, jak se rýsuje výsledek, stále tak nějak odmítá pojmout. Hra zatím nemá stanovené datum vydání.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

Xbox Series XXbox Series X

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Další informace

Výrobce: FYQD
Štítky: sci-fi, fps, střílečka, first person, indie hra, akční

Bright Memory: Infinite už nám dech vzalo minimálně jednou letos v květnu, kdy se objevilo v přehlídce titulů pro Xbox Series X od Microsoftu. Akční řežba na pomezí střílečky a mlátičky je dílem jediného člověka, čínského vývojáře Cenga Sien-čchenga, který při její tvorbě využívá dostupné assety pro Unreal Engine 4, i tak je ale výsledek na poměry nezávislého vývoje velmi obdivuhodný.

Třeba byt hlavní hrdinky Sheily, odkud se posléze vydává přímo do akce. Trailer je v čínštině, hra samotná ovšem bude disponovat anglickým dabingem.

Výsledek už jsme v redakci zkoušeli v dostupném demu, v novém traileru z digitální konference ChinaJoy 2020 se nicméně objevují nové lokace, které vám o zasazení Bright Memory: Infinite prozradí něco víc.

Sheilyným úkolem je zastavit zlovolnou vojenskou organizaci před získáním klíče k oživování mrtvých. Bright Memory ovšem vypadá jako jeden z těch titulů, kde příběh bude hrát až druhé housle, ty první si pro sebe uzme grafické zpracování a rychlé tempo akčních sekvencí.

Bright Memory: Infinite zatím nemá stanovené datum vydání, Sien-čcheng ho pod hlavičkou jednohlavého studia FYQD vyvíjí pro PC, Xbox One a Series X a PlayStation 5.