Bouncing Balls

Verdikt
45

Logický rychlík, který na chvilku zabaví, ale vcelku rychle se okouká. Je zdarma, takže ho klidně zkuste, ale nečekejte dlouhodobou zábavu.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

FacebookFacebook

ZdarmaFacebook

Další informace

Výrobce: Exoot
Vydání: 24. února 2010
Štítky: zdarma, casual, facebook, pro hráče do 18 let, nejhranější na starých hry.cz, logické

Cíl této logické bleskovky je velice prostý - z horní strany obrazovky se na vás valí stěna barevných kuliček, vy máte k dispozici vystřelovací mechanismus, kterým pálíte další barevné kuličky tak, abyste umístili tři nebo více koulí stejné barvy vedle sebe.

Ačkoliv "Bouncing Balls" může evokovat ledacos, hra je ve skutečnosti zcela nevinná. Jedná se o obrácený Tetris, ve kterém odstraňujete stejně zabarvené kuličky, přičemž cílem je pochopitelně kompletně vyčistit herní plochu. Pokud se to povede, postupujete do další úrovně, ve které se val kuliček přibližuje rychleji. Postupně přibývají i barvy, což obtížnost ještě zvyšuje.


Bouncing Balls procvičuje přesnost, postřeh i rychlost uvažování. Pokud totiž odstraníte nějakou barvu, na které jsou zavěšené další kuličky, celá konstrukce spadne a vy si tak zásadně usnadníte práci. Je tedy možné chytrým umisťováním barev bourat velké kusy hracího pole, což je příjemně uspokojivé.

Brzy se ovšem přejí nepříliš výrazný vizuál bez potřebných efektů či chytlavosti, která by vás donutila hru zkoušet stále znovu. Trvanlivost Bouncing Balls je zkrátka dost mizerná, což je ještě prohloubeno tím, že zapisování skóre nefunguje, takže vlastně i odpadá jakákoliv motivace k dosažení co nejlepšího výsledku - tedy krom spokojenosti sami se sebou. Hru klidně zkuste, chvilku zabavit dokáže, ale je pravděpodobné, že si brzy budete hledat jiné odreagování.