Bob a Bobek: Střílení na branku

Verdikt
25

Sportovní rychlovka s oblíbenými kreslenými postavičkami, která ale po prvním dohrání, které trvá přesně minutu, už co do hratelnosti nemá co nabídnout. Minutu času s ní klidně ztraťte, další pokusy už si nejspíš odpustíte.

Další informace

Výrobce: Vuiss
Vydání: 1. května 2015
Štítky: zdarma, browser-gaming, na postřeh, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, sportovní

Bob a Bobek: Střílení na branku je blesková hokejová hra, vydaná k příležitosti a podpoře českého týmu na, jak již nyní víme poněkud neslavném, MS 2015. Herně však dokáže zabavit s trochou štěstí tak možná tu první minutu, kterou ji věnujete, víc potenciálu nemá.

Úkolem hráče je za jednu minutu nastřílet co nejvíc branek. Střely probíhají pěkně ze středového kruhu, Bob (nebo Bobek?) totiž není žádné máslo. Po půlící čáře přijíždějí puky, hráč podržením tlačítka myši napřáhne hokejku, uvolněním vystřelí a kurzorem míří. Toť vše, nasázíte co nejvíc gólů do minuty a hra končí. Ve skutečnosti se jedná o upoutávku na plnohodnotnější verzi pro mobilní zařízení, kterou už má smysl hrát, ale toto nudné demo omrzí velice rychle. Někdo ho pravděpodobně splácal zhruba za hodinu, a podle toho také vypadá - grafika jak z Malování, animace o třech snímcích, sekundová zvuková smyčka. Tahle hra zkrátka žádnou hodnotu nemá. Dílo je mimochodem v angličtině, což se vzhledem k jeho povaze též vymyká chápání.