Blade Runner 2033: Labyrinth

Verdikt

Od poslední hry ze světa Blade Runnera uběhlo čtvrt století, novinka s podtitulem Labyrinth tak má co dohánět. Moc bližších informací ale zatím neznáme.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

Xbox Series XXbox Series X

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Annapurna Interactive
Štítky: sci-fi, kyberpunk, adventura, akční

Vydavatelství Annapurna Interactive nám po dlouhém čtvrtstoletí přinese adventuru z dystopického světa Blade Runner. Na atmosférický teaser se můžete podívat výše. Z krátké ukázky ani dostupných informací toho ale o Blade Runner 2033: Labyrinth moc dalšího nevíme. Snad jen, že vyjde na PC a „nějaké“ konzole.

Příběhově by hra měla být zasazená do období mezi filmy, po událostech přezdívaných jako blackout, tedy neúspěšném pokusu zachránit replikanty před vražděním a diskriminací. Snad najdeme odpověď na tíživé existenční otázky: Koho loví Blade Runner, když už nezbývají žádní replikanti?

Stránka hry na Steamu hlásá, že důraz bude kladen na průzkum prostředí, ostatně detektivní práci se neubráníme ani podle teaseru, který ukazuje paměťovou kouli, jež slouží k prohlížení vzpomínek replikantů. Zavítáme do futuristického Los Angeles odhalit zrůdná tajemství replikantského molochu Tyrell Corporation.

Blade Runner 2033: Labyrinth zatím nemá stanovené datum vydání, ani ostatní platformy kromě PC. Už teď si ale hru můžete přidat do seznamu přání, aby vám žádná novinka neunikla.