Biomutant

Verdikt

Trvalo to, nebylo to bez problémů, neobešlo se to bez mnohých odkladů a nejistoty, jestli se tedy vůbec někdy dočkáme, ale vypadá to, že nakonec přeci jen ano. Biomutant by měl vyjít 25. května a tentokrát už doopravdy.

Počítač

WindowsWindows

Steam

Konzole

PlayStation 4PlayStation 4

PlayStation Store

Xbox OneXbox One

Microsoft Store
Předobjednat

Další informace

Výrobce: Experiment 101
Štítky: fantasy, otevřený svět, bojová, akční, rpg

Ono se to vážně děje. Vydání prokletého Biomutanta je pomalu na spadnutí a vývojáři zatím neoznámili další odklad. Právě naopak uvolnili nové video, čímž nás zase trošku ubezpečili o správnosti aktuálního data vydání.

Video je zaměřené na soubojový systém. Má pouhou minutu, ale je to vlastně víc než dost. Nejedná se totiž o ten nejzajímavější trailer pod sluncem… V rychlém sledu zhlédnete různé útoky na blízko, nechybí akrobacie s bitkováním ve vzduchu ani použití palných zbraní, ale nějak tak trochu chybí vzrušení a touha si něco takového okamžitě zahrát.

A to je tam v jeden moment skvělá parádička velmi podobná speciálnímu útoku v novém Monster Hunterovi (přelet nad monstrem s rozsekáním jeho zad). Ale pokud bude souboják zábavný, pak bude úplně jedno, kde všude se jeho tvůrci inspirovali.

Biomutant zjevně opravdu vyjde za dva měsíce 25. května na počítačích, PlayStationu 4 a Xboxu One. Předobjednávky fyzických edic už dávno běží, ale pokud chcete digitál, tak svých 60 eur můžete obětovat až teď.

K předobjednávce dostanete zdarma DLC The Mercenary, tedy novou třídu válečníka inspirovaného v klasických samurajích. Předností této třídy je možnost od počátku třímat dvě zbraně, konkrétně wakizaši, ale umí se ohánět i jednou katanou.