Bingo 4 Chips

Verdikt
70

Pokud máte rádi populární hru Bingo!, tato online verze, kterou si můžete zdarma zahrát v prohlížeči, rozhodně není špatnou volbou.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: GameDesire
Vydání: 30. března 2010
Štítky: browser-gaming, platby uvnitř hry, zdarma, multiplayer, nejhranější na starých hry.cz, online, společenská

Princip hry Bingo! je jednoduchý. Každý hráč má jeden či více kupónů s náhodně vybranými čísly. V kuponéch je vyznačen vzorec čísel v určitém tvaru, jehož naplnění se rovná vítězství v daném herním kole. 

V horní části obrazovky svižně přibývají míčky s čísly, kupóny se nadšeně plní a sál už jen čeká na prvního šťastlivce, který svým zvoláním "bingo!" vezme ostatním soutěžícím naděje na výhru.

Hraje se to přesně tak, jak by člověk čekal. Vaše dovednosti budou v tomto případě víceméně k ničemu, protože Bingo! je a vždy bylo čistě o štěstí. Náplň hry je tedy velice primitivní - prostě budete zírat na své kupóny a vzývat všechny svaté, aby osudí vyvrhlo míčky s čísly, které zrovna potřebujete. A světe, div se, ono to je vcelku napínavé, obzvlášť ve chvílích, kdy už vám ke kýžené výhře chybí třeba jeden jediný míček a ne a ne přijít.

Hra Bingo4Chips dělá to, co chce, a dělá to dobře. Má vlastně jen jediný výraznější problém. Ve variantě Bingo 75, kterou hraje většina hráčů, se totiž můžete pustit do klání s jedním, čtyřiceti, nebo sto kupony. Nový hráč si ovšem, pokud si je nekoupí za reálné peníze, nemůže dovolit více než jeden kupon. Nečekejte žádné "ale", je to tak, jak se zdá, většina ostatních má zkrátka stonásobně větší šanci na výhru. Můžete si tak sedat ke stolu a doufat, že nějakým neuvěřitelným zázrakem vyhrajete i s jedním kupónem, a pravda je, že pokud se to podaří, dostanete statisíce žetonů, ale pravděpodobnost je vskutku mizivá.

K dispozici naštěstí máte i variantu Bingo 90. V té se zaprvé hraje na tři kola, kdy se hráči nejdříve snaží o zaplnění jedné řady čísel, pak dvou řad, a nakonec celého kupónu, ale také ji hraje méně lidí, což se sice rovná nižším výhrám, ale lepší alespoň nějaké vítězství než zcela marné snažení, není-liž pravda? V této verzi hry také můžete vyrazit do boje s maximálně šesti kupony, což je daleko příjemnější, protože si je může dovolit i nováček, a i kdyby ne, s jedním kupónem proti šesti se stále hraje lépe než proti stu.

Hru si není problém zahrát bez placení skutečnou měnou, ale pokud do peněženky sáhnete, samozřejmě se hned můžete posunout do sféry vyšších sázek a potenciálně daleko zajímavějších výher. Nebudete rovněž ochuzeni ani o nutné koření v podobě různých titulů za určitý počet odehraných či vyhraných her a podobně. Kolem a kolem se jedná o příjemnou volbu pro ty, kterým na náhodě založená hratelnost hry Bingo! vyhovuje.