BattleTech: Urban Warfare

Verdikt

BattleTech, vysoce očekávaná strategie s bojovými roboty, sice vyvolala o něco vlažnější reakce, než se původně myslelo, ale to neznamená, že by na své dílo tvůrci úplně zanevřeli. Počátkem června vyjde rozšíření, jehož tématem bude boj v městské zástavbě.

Počítač

WindowsWindows

19,99 €Steam

Mac OS XMac OS X

19,99 €Steam

LinuxLinux

19,99 €Steam

Další informace

Výrobce: Harebrained Schemes
Štítky: sci-fi, mecha, dlc, datadisk, strategie

Vydavatel Paradox Interactive si je vědom síly dlouhodobé podpory svých her. Nejde ale cestou mikrotransakcí a loot boxů jako většina ostatních, ale drží se zuby nehty mnoha placených dodatků rozšiřujících jejich hry po dlouhou dobu od vydání. BattleTech není výjimkou. V létě dorazí další DLC s všeříkajícím názvem Urban Warfare.

Bitvy mechů se přesunou z otevřených přírodních lokací do sevřených ulic velkoměst. Ve výhledu na nepřítele vám budou bránit mrakodrapy nebo haldy trosek. Celá zástavba totiž půjde zdevastovat, čímž soupeře připravíte o krytí, ale i sami sebe vystavíte snazšímu zacílení.

Podmínky bojování ve městě budou značně odlišné od dosavadní zkušenosti s BattleTechem. Se zničitelným prostředím souvisí i značná účast explozí, ale i opačného elementu. Údajně byste se měli mít na pozoru před záplavami a dalšími živly. Že by došlo na účelové protržení přehrady?

DLC Urban Warfare vám za 20 dolarů (pokud nemáte season pass) nabídne nové mapy a bojové mechy, další mise, elektronická vybavení rušící radary soupeřů a odhalující pozice skrytých jednotek, budete čelit novým nepřátelským vozidlům ať už bojovým, podpůrným, nebo záchranným. S tím vším počítejte 4. června.