Babylon's Fall

Verdikt

Chystaná akční fantasy rubačka od zkušených autorů z PlatinumGames vyjde v březnu. Snad všechno dopadne, jak má.

Počítač

WindowsWindows

Steam

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

PlayStation Store

PlayStation 4PlayStation 4

PlayStation Store

Další informace

Výrobce: PlatinumGames
Štítky: fantasy, bojová, multiplayer, kooperace, akční

Nová akční řež Babylon's Fall od mistrů z PlatinumGames se během The Game Awards dočkala nového traileru, který vedle příběhu ukázal i datum vydání. Zahrajeme si již 3. března v příštím roce, ale pokud si předobjednáte deluxe edici, bude vám umožněn přístup ještě o tři dny dříve.

A teď jedna nepříjemnost. Babylon's Fall stojí na online kooperaci až čtyř hráčů, a přestože ho můžete hrát sami, v žádném případě se neobejdete bez internetového připojení. To bude totiž vyžadované neustále, a ještě k hraní budete potřebovat účet u Square Enixu…

Hra nabídne kooperativní on-line multiplayer pro až čtyři hráče (vývojáři o ní hovoří jako o MORPG, tedy onlinovce, která není masivní), zároveň ji ale můžete absolvovat i sólo.  Nápad na její vznik údajně vývojáři dostali v průběhu výroby Nier: Automata, na samém počátku stála otázka, jak skvělé by to bylo, kdyby mohli hráči sdílet skvělý soubojový systém s ostatními.

Stále je ovšem třeba mít na paměti, že půjde o live service titul, do kterého mají autoři v plánu postupně přidávat obsah a udržovat jeho relevanci. Pokud vás tedy baví honění se za nedosažitelným cílem, můžete v Babylon's Fall najít štěstí.