Babylon's Fall

Verdikt

Akční nářez od autorů Bayonetty a Nieru? Sem s ním! Kdy se dočkáme, však zatím není jasné, protože hra ještě nemá oznámené datum vydání.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Další informace

Výrobce: PlatinumGames
Štítky: sci-fi, third person, bojová, adventura, akční

V rámci streamu Square Enix Presents se bližší pozornosti dočkala i akční sekačka Babylon's Fall od žánrových odborníků z PlatinumGames. Poměrně rozsáhlé video přichází s příslibem frenetických soubojů a nejsme si úplně jisti, jestli se bude hráč vždy dokonale orientovat v dění na obrazovce. 

Hra nabídne kooperativní on-line multiplayer pro až čtyři hráče (vývojáři o ní hovoří jako o MORPG, tedy onlinovce, která není masivní), zároveň ji ale můžete absolvovat i sólo.  Nápad na její vznik údajně vývojáři dostali v průběhu výroby Nier: Automata, na samém počátku stála otázka, jak skvělé by to bylo, kdyby mohli hráči sdílet skvělý soubojový systém s ostatními.

Stále je ovšem třeba mít na paměti, že půjde o live service titul, do kterého mají autoři v plánu postupně přidávat obsah a udržovat jeho relevanci. Pokud vás tedy baví honění se za nedosažitelným cílem, můžete v Babylon's Fall najít štěstí. 

Vydavatelství Square Enix momentálně láká účastníky do uzavřeného beta testu, bohužel ale naše země nepatří mezi ty vyvolené, které se mohou zúčastnit. Pokud se ale nacházíte ve Spojených státech, Kanadě, Spojeném království, Francii, Německu nebo Japonsku, můžete zkusit štěstí. Sám producent Jósuke Saitó ale říká, že hra patrně nebude ve stavu, kdy byste si ji úplně užili. Vychytat technické problémy je ale lepší před ostrým launchem.

Babylon's Fall momentálně míří na PC a současnou i minulou generaci PlayStationu. V tuto chvíli ale zatím neznáme ani přibližný termín vydání.