American Truck Simulator: Montana

Verdikt

Nový stát, nové zakázky a stovky kilometrů nových silnic, které jen čekají na váš truck. Populární kamionová hra American Truck Simulator dostane nové rozšíření a nebudeme muset čekat dlouho - expanze dorazí 4. srpna.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: SCS Software
Štítky: česká hra, auta, simulace, od českých výrobců

České studio SCS Software je v poslední fázi ladění chystaného rozšíření Montana pro American Truck Simulator. Vlastně tvůrcům zbývá už jen pár dní na vychytání všech chybek, neboť stát Montana rozšíří mapu hry už 4. srpna, jak hlásá trailer výše.

Ve videu uvidíte jak přírodu, tak města, tamější průmysl a nové náklady, které budete mít za úkol převézt z bodu A do bodu B. Vývojáři rovněž natočili půl hodinu z průjezdu Montanou, takže se na nový stát můžete podívat i z pohledu řidiče ve videu níže.

Na obrázku pod článkem se pak můžete pokochat současnou podobou mapy hry American Truck Simulator, která se už pěkně vybarvuje sítí silnic. Spolu s Montanou jsou ve hře dostupné státy Kalifornie, Oregon, Washington, Nevada, Idaho, Arizona, Utah, Nové Mexiko, Colorado a Wyoming. Dalším v pořadí je dříve oznámený, druhý největší americký stát: Texas.

Starší bratříček Euro Truck Simulator 2 se mezitím těší na příchod velkého rozšíření West Balkans, které mapu Evropy rozšíří rovnou o osm zemí – Slovinsko, Chorvatsko, Bosnu a Hercegovinu, Černou Horu, Albánii, Srbsko, Kosovo a Severní Makedonii. Připomeňme, že v rámci vyjádření solidarity Ukrajině studio SCS Software prozatím odložilo na neurčito ruské, prakticky dokončené rozšíření Heart of Russia.