AlphaBetty Saga

Verdikt
85

Pokud máte rádi hry se slovy a angličtina vám nečiní potíže, není co řešit. King umí své hry udělat tak, aby hráče jen tak nepustily, a AlphaBetty není výjimkou.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

Oficiální stránky

FacebookFacebook

ZdarmaFacebook

Mobilní zařízení

AndroidAndroid

Google Play
Stáhnout

iOS (iPhone, iPad)iOS (iPhone, iPad)

App Store
Stáhnout

Další informace

Výrobce: King
Vydání: 19. září 2016
Štítky: browser-gaming, platby uvnitř hry, zdarma, mobilní hry, slovní, hlavolamy, online, logické

Hráli jste někdy Candy Crush? Hráli jste někdy v podstatě jakoukoliv hru se slovy? Pokud odpověď alespoň na jednu z těchto otázek zní "ano", budete v nové hře AlphaBetty Saga ihned jako doma.

Hra totiž sleduje mustr, který narýsovala již právě Candy Crush. Hra, která tvůrcům vydělala těžké miliardy, je tedy vcelku jasné, že ve studiích King nenalezli příliš důvodů, proč něco měnit. Budete tedy procházet jednotlivými úrovněmi, v nichž na vás bude splnit jeden z několika možných úkolů. Nechat kus sýra projít celou obrazovkou až k její spodní hraně pomocí odstraňování políček pod ním. Popraskat řadu bublin tím, že z písmen pod nimi složíte slovo a podobně.

Tvůrci zde sází na onen tajemný šarm slovních her, a daří se jim to znamenitě. Hrát si s verbalitou je zkrátka zábavné, spojte to s variabilitou úkolů a rozložení herního pole, které je vlastní všem hrám od studia King, a každému musí být jasné, co z takového receptu musí vzniknout. Kvalitní, zábavná a návyková hra.

Vše je samozřejmě podpořeno asi tak nejlepšími produkčními hodnotami, jaké může bezplatná logická hra primárně pro mobilní platformy nabídnout. Však si je také autoři mohou dovolit. A když už jsme u těch peněz - čekejte opět navlas stejný model jako v případě Candy Crush - úrovně se dělí do jednotlivých epizod. Přístup do nich si můžete buď za pár korun pořídit okamžitě, poslat žádosti o pomoc s otevřením svým přátelům, či pár dní počkat, než se otevřou samy. Pokud jste s tímto přístupem smířeni a máte rádi slovní hry v angličtině, není vůbec o čem přemýšlet. Hra by navíc dokonce stála za zvážení i pokud se v cizím jazyce v kramflecích silní necítíte - napadá vás snad lepší způsob, jak si jej procvičit, než zábavou?