Warborn

Verdikt

Červený exoskelet, svérázná pilotka, kde to člověk jenom viděl... I pokud však nemáte nad postelí plakáty Neon Genesis Evangelion, klasiky, co celkem evidentně fungovala za inspiraci, nemusíte, snad, na Warborn zanevřít. Důležité samozřejmě bude, jak se to vůbec bude hrát. To se dozvíme příští rok, kdy titul vychází.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Raredrop Games
Štítky: sci-fi, mecha, tahová, anime, indie hra, strategie

Tahová strategie Warborn vás nechá pilotovat obří roboty a bojovat v nich proti ostatním pilotům v obřích robotech, ať už v kampani pro jednoho hráče, nebo s těmi živými za druhou obrazovkou. Osvoboďte sluneční soustavu od narušitelů a ukončete tuhle anime válku jednou pro vždy.

Tahové souboje můžete ovlivnit pomocí desítky různorodých jednotek, které mají danou konkrétní roli na bitevním poli. Během lítých bitev máte možnost přivolat si posily a zvrátit stav na svou stranu. Při rozmisťování armády robotů musíte brát v úvahu terén a využívat ho, pokud možno, ke své výhodě.

Přechod z taktické mapy přímo do bitvy se z traileru zdá velmi plynulý, na nepřátele můžete líčit různé pasti a ovlivnit jejich stav na vícero kol. Na začátku si vyberete jednoho ze čtyř vedoucích mecha pilotů, každý z nich je vybavený určitou sadou schopností, podle herního stylu.

Warborne nabídne plnohodnotnou singleplayerovou kampaň a multiplayer 1v1. Obsáhne také editor map. Studio Raredrop zatím nedalo vědět konkrétní datum vydání, mecharoboti by ovšem měli dorazit v průběhu příštího roku.