4 Dragons

Verdikt
30

Klasický a v základu chytlavý koncept je v této hře ubit příšernou prezentací a stereotypem. Lepších voleb máte na každém rohu tucet.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Mochimedia
Vydání: 26. ledna 2010
Štítky: browser-gaming, spoj tři, zdarma, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, logické

Cílem je projít všech 10 úrovní fantasy skládačky na skóre. V každé úrovni musíte odstranit požadovaný počet bloků z herní obrazovky, a to tradičním spojováním po třech stejné barvy. Počet zbývajících bloků je uveden v horní části hracího pole vpravo. Ke splnění úkolu vám pomůže i řada rozličných bonusů.

Na papíře to zni bezproblémově, že? Však třeba světový hit Candy Crush by se v podstatě dal popsat také tak. Jenže pak začne docházet na rozdíly a porovnání dvou her se zvrhne v prachsprostou šikanu, z níž 4 Dragons vyjde s pořádnými modřinami. Pouhých deset úrovní. Stále stejný úkol. Neměnný tvar herního pole. Zejména z těchto důvodů se do hraní 4 Dragons záhy vkrade stereotyp.

Koncept her podobného ražení je nicméně sám o sobě vcelku chytlavý, takže by 4 Dragons šlo doporučit jako rychlostní a logickou odreagovačku, jenže tu máme jedno velké "ale". Tím jsou produkční hodnoty a prezentace - hra totiž vypadá naprosto děsivě, grafika je na amatérské úrovni vlhkého snu autora brakových románů, a z "hudby" i zvuků hrozí mozková příhoda. Audio lze alespoň naštěstí vypnout, nicméně to nemění nic na faktu, že daleko hezčích a bohatších her stejného ražení existují zástupy, a proto není důvod ztrácet čas zrovna s touto.