33 Immortals

Verdikt

Multiplayerová novinka od zkušených tvůrců a zručných výtvarníků ze studia Thunder Lotus dorazí příští rok.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

Xbox Series XXbox Series X

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Thunder Lotus Games
Štítky: roguelike, multiplayer, akční

Jednou z těch zajímavějších menších her nedávné tiskovky Microsoftu je bez pochyby novinka tvůrců povedeného Spiritfarera, akce 33 Immortals. Jak už název napovídá, o singleplayerový titul tak úplně nepůjde. Ve hře se spojíte s dalšími 32 hráči a vydáte se vstříc dost hektické řežbě.

33 Immortals bude v základu roguelike, kde se postavíte pestré škále příšer. Navzdory velkému množství hráčů slibují vývojáři velice rychlý matchmaking, který dokonce pojmenovali „pick-up and raid“, tudíž se nejspíš nebude na nic čekat a hra vás hned vrhne do akce.

I s takhle velkým počtem hráčů by to prý neměla být procházka růžovým sadem a u těch nejsilnějších bossů má přežít jen ta nejsehranější a nejvíc vyladěná skupinka hráčů táhnoucích za jeden provaz. Samozřejmostí je pak loot, mimo jiné v podobě silných relikvií, kterými si budete moct upravit herní styl k obrazu svému a zároveň získávat permanentní vylepšení.

33 Immortals mají na svědomí vývojáři ze studia Thunder Lotus, které si můžete pamatovat jako tvůrce velice povedených kousků Jotun, Sundered a Spiritfarer, takže se máme na co těšit.

Hra bude k dispozici v předběžném přístupu v roce 2024 na Epic Games Store, Xbox Series X|S, Windows PC a s Xbox Game Pass pro konzole a PC.